wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Formy płatności

Formy płatności

Formy płatności

GOTÓWKA

Płatność gotówką w Punkcie Odbioru przy odbiorze zamówienia.


POBRANIE

Płatność gotówką kurierowi.
Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz gotówką przy odbiorze przesyłki bezpośrednio kurierowi.


PRZELEW BANKOWY

Przelew jest to standardowa wpłata na konto bankowe. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowanie wpłaty. Standardowy przelew dociera do nas w czasie 12-48 godzin. Wpłaty dokonane na poczcie pojawiają się na koncie po upływie kliku dni.
UWAGA !!! Nie honorujemy potwierdzeń przelewu zamówienie  wysyłany jest zawsze po zaksięgowania wpłaty na naszym koncie


PRZELEW ON LINE

Przelew on line to szybki, wygodny i całkowicie bezpieczny sposób płatności dla posiadaczy kont obsługujących płatności elektroniczne. Transakcje obsługiwane przez usługę internetową Przelewy24 jak i Dotpay . Wszystkie informacje podawane w czasie dokonywania płatności są zakodowane i bezpieczne dzięki zastosowaniu protokołu SSL.
Uwaga !!! przy tym rodzaju płatności doliczana jest prowizja około 1,7% jaką pobiera Przelewy24 i Dotpay za powyższą usługę


RATY

Raty przez Internet.
Wybierając tę opcję, po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie na bezpieczną stronę banku, na której to należy uzupełnić wymagane pola.

UWAGA: Sklep enexcom.pl  nie otrzymuje, ani nie ma wglądu w dane osobowe umieszczane we wniosku ratalnym wysyłanym do Santander Bank jak i Sygma Bank . Dane te objęte są rygorystyczną tajemnicą bankową. Dokładny opis składania wniosku kredytowego przez Internet znajduje się tutaj.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl