wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Realizacja zamówienia

Realizacja zamówienia

Realizacja zamówienia

 

Realizacja zamówienia rozpoczyna się momencie potwierdzenia rezerwacji produktu. Potwierdzenie rezerwacji przesyłane jest w e-mailu. W przypadku braku potwierdzenia, zamówienie nie zostanie zrealizowane. O przekazaniu paczki do wysyłki, klient informowany jest pocztą e-mailową. Wiadomość zawiera dane firmy spedycyjnej oraz numer listu przewozowego. W okresie czternastu dni od dostarczenia zamówionego towaru drogą wysyłkową, Klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyny.


Termin realizacji zamówienia


Większość zamówień realizujemy w ciągu 24 – 48 godziny od momentu ich potwierdzenia. W szczególnych przypadkach realizacja zamówienia może przedłużyć się do siedmiu dni roboczych. Klient w każdej chwili ma możliwość śledzenia swojej przesyłki. Wymagane do tej czynności dane, otrzymuje e-mailem.


UWAGA !! Mimo dołożenia wszelkich starań w bezpieczny sposób pakowania naszych przesyłek prosimy o sprawdzenie w obecności kuriera zawartości i stanu przesyłki. W przypadku uszkodzenia lub niezgodności zamówienia z dostarczonym towarem prosimy o nie przyjmowanie przesyłki i niezwłoczny kontakt z biurem obsługi klienta 84 686 68 80 (dla tel. stacjonarnych) lub numerem infolinii 530 889 575 (dla tel. komórkowych).


Sklep internetowy enexcom.pl zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia z przyczyn technicznych lub wyczerpania zapasów magazynowych.


Firmy kurierskie


Informujemy , że nie mamy wpływu na pracę kurierów firm spedycyjnych. Nie ma możliwości umawiania się na konkretną godzinę dostawy, nie dysponujemy również numerami telefonów do kurierów. Wszelkie informacje dotyczące dostawy można uzyskać kontaktując się z infolinią firmy spedycyjnej GLS 

 
Infolinia GLS dla telefonów stacjonarnych: +48 804 262 262* Infolinia GLS dla telefonów komórkowych: +48 46 814 82 20*
SLEDZENIE PRZESYEK


. Firmy kurierskie dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl